Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Pardubický kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Pardubický kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Sokol Horní Ředice

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd

U nás pořádáme akce sdružující lidi. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. V našem sdružení preferujeme serioznost Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hrušová

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IHC Bonfire Střída Pardubice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Naše organizace je velice seriózní. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jablonné nad Orlicí

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Náš přístup je seriozní. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Helvíkovice

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Spolehněte se na naše seriózní chování. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Sokol Dříteč

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Přelouč

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našem táboře připravujeme pro děti spoustu zajímavých aktivit. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dvakačovice

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Seriózní chování je pro nás zásadní. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vortová

Náš spolek organizuje sdružení lidí. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku