Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Pardubický kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Pardubický kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pardubické krajské sdružení ČSTV

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Lanškroun

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují hokej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Bystřec

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Zaměřujeme se na společná setkávání. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Sdružujeme všechny, kteří milují nohejbal. Pokud jste vášnivým hráčem hokeje, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský fotbalový klub Chrudim

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Odpovídáme za serioznost. Připravujeme různá zájmová setkávání. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Lukavice

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Součástí pobytu na našem táboře jsou i časté výlety do okolí. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chrast

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Snažíme se o provozování sportovní činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Trhová Kamenice

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Je pro nás důležitá serioznost. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Snažíme se o provozování sportovní činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Horní Ředice

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd

U nás pořádáme akce sdružující lidi. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. V našem sdružení preferujeme serioznost Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hrušová

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku