Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Olomoucký kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Olomoucký kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Družstevník Bělá pod Pradědem - Sportovní a tělovýchovné spolky

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Nabízíme možnost příjemných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olomoucká krajská asociace Sport pro všechny

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Uvítáme Vás při společném setkávání. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš spolek se zabývá především florbalem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní mládí Velké Bystřice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Na naši serióznost se spolehněte. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nohejbal klub Šumperk- Sportovní a tělovýchovní spolek

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Spoléháme se na serioznost. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Střeň, o.s.

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Nabízíme příležitosti k setkávání. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Vše řešíme s ochotou. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují nohejbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Přáslavice

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Nabízíme možnost poradenství. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Velká

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují nohejbal. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Sdružujeme všechny příznivce tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub SKI Prostějov

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Naše společnost se specializujeme na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Suchdol u Prostějova

Zabýváme se sdružením lidí. Nabízíme možnost společného setkávání. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijeďte se podívat i na náš tábor. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Hustopeče nad Bečvou

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Prioritou našeho spolku je serioznost. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku