Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Olomoucký kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Olomoucký kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Mládí Olomouc

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaštiťujeme zdejší gymnastický spolek. V našem svazu je mnoho aktivních turistů. U nás se můžete vydovádět při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Štěpánov

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Kromě jiného nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Spartak Milotice nad Bečvou

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Věci řešíme ochotně. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Náš spolek je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Řetězárna SK Řetězárna

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. S námi získáte i možnost poradenství. Jednáme jedině seriozně. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Ochotně přijímáme nové členy. Nohejbal má u nás mnohaletou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Cement Hranice

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Sdružujeme všechny se zájmem o házenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Smržice

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Vše řešíme ochotně. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokolská župa Středomoravská-Kratochvilova Přerov

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Organizujeme společná příjemná setkání. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Otinoves

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Seriózní chování je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Lesnice

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Naši členové jsou velmi ochotní. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Přinášíme příležitost k setkávání. Serioznost je naší devizou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku