Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Olomoucký kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Olomoucký kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Olomoucká krajská rada Asociace školních sportovních klubů ČR

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Na pohodu

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Spartak Přerov

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud máte rádi gymnastiku, přidejte se k nám. Pokud milujete nohejbal, neváhejte a přidejte se k nám. Náš zavedený spolek je tu pro všechny, kteří milují turistiku. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ MEZ Mohelnice- Sportovní a tělovýchovní spolek

Jsme občanské sdružení lidí. Slibujeme Vám seriózní jednání. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Ochotu pomoci Vám zaručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Týneček

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Vše řešíme s ochotou. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Náš spolek je seriozní. Jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dubany

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Zabýváme se sportovní činností. Každý florbalový nadšenec ocení naši práci. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Týn nad Bečvou

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Na naší serióznosti si zakládáme. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Šubířov

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Zábřeh - Orel

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Navštivte naše zájmové tábory. Pokud milujete florbal, jste u nás vítáni. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Sobotín

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku