Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Moravskoslezský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Moravskoslezský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Lokomotiva Ostrava

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Pro naše členy pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Kunčičky

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dirty Riders, freestylové sporty

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Hlučín

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Naši členové mají možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUNIOR GOLF občanské sdružení

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Využijte naší nabídky poradenství. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bravantice

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Specializujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slezan Jindřichov

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Členům spolku nabízíme poradenství. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Svobodné Heřmanice

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Jsme seriozní organizací. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Součástí naší činnosti je také poradenství. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbalový klub Slovan Záblatí

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Pravidelně se společně setkáváme. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Ostrava-Stará Bělá

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Načerpejte nové zážitky na našem táboře. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Sdružujeme všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku