Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Moravskoslezský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Moravskoslezský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PGST Ostrava

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. S námi získáte i možnost poradenství. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Spolehněte se na naše seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportcentrum neslyšících Ostrava

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Nabízené poradenství jistě oceníte. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Aktivně se věnujeme práci s neslyšícími.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aerobic Club - Bohumín

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Iniciujeme společná setkávání. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionáílní sdružení České unie sportu v Opavě

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Karviná

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Je pro nás důležitá serioznost. Najdete u nás vždy maximální ochotu. V našem sdružení se scházejí gymnasté. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Michálkovice

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Iniciujeme společná setkávání. Ochotný přístup vůči všem členům. Sportovní činnost je cílem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Dolní Lutyně-Věřňovice

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Janovice, o.s.

Naše sdružení je tu pro lidi. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Spálov

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Ochotou rozhodně nešetříme. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - jednota Hodslavice

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Na našich táborech je vždy připraven pestrý program. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku