Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Moravskoslezský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Moravskoslezský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Jiskra Ostramo

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šerm Ostrava

Zabýváme se sdružením lidí. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. S každým jednáme seriozně. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Iktus Čaková

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. U nás můžete realizovat různá setkávání. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. S radostí poskytujeme i poradenství. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení České unie sportu Nový Jičín

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. V našem sdružení preferujeme serioznost V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Pražmo-Raškovice

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Poskytneme vám také poradenství. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZECH COMBAT ACADEMY

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota VP Frýdek-Místek

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Specializujeme se i na poradenství. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Pro náš spolek je prvořadá ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Příbor

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. V nohejbalu dosahujeme velkých úspěchů. Staňte se členy našeho tenisového klubu. Pokud jste vášnivým hráčem hokeje, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Frenštát pod Radhoštěm

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naše sdružení pořádá i dětské tábory. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost. Všichni, kteří milují florbal, najdou místo v našem spolku. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek. Sdružujeme všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku