Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Liberecký kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Liberecký kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká Mountainbiková Asociace

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Náš přístup je seriozní. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz Sumó

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Zásada

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport for Health

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Věci řešíme ochotně. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. HC Rolba Jablonec nad Nisou

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Získejte naše seriózní služby. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub policie Semily

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Náš tenisový klub je k dispozici všem hráčům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Mírová pod Kozákovem

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Prvořadá je pro nás serioznost. Zúčastněte se společných setkání. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ PROVAS Liberec

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Jednou z našich předností je ochota. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Sokol

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Umožníme vám pravidelná setkávání. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Václavice- Sokol

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Snažíme se o provozování sportovní činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku