Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Liberecký kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Liberecký kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Okresní svaz tělovýchovy Jablonec nad Nisou

Podporujeme sdružení lidí. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Jsme seriozní organizací. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Freeride Team Ještěd

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Umožníme vám pravidelná setkávání. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Český Šumburk

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trialsport Tanvald v AČR

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Jednáme seriozně. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Neptun - Jablonec nad Nisou

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Dynamo Liberec o.s.

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK Košťálov, o.s.

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AFK Nové Město pod Smrkem

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Studenec - Sokol

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chrastava - Sokol

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku