Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Liberecký kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Liberecký kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

FK Jablonec, občanské sdružení

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liberecká krajská asociace Sport pro všechny

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. S radostí poskytujeme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Huntířov nad Jizerou

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport club Havax

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Jsme místem pro společná setkávání. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Maják Tanvald

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Lokomotiva Liberec III.

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Naše organizace je velice ochotná. Naše rady vám výrazně usnadní váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ VK DUKLA LIBEREC

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Horní Branná - Sokol

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Nabízíme možnost setkávání. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Organizujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Proseč pod Ještědem- Sokol

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku