Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Královéhradecký kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Královéhradecký kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Prorubky

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Máme seriozní přístup. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Poskytujeme servis včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Zemspol České Meziříčí a.s.

Naše společnost je občanským sdružením lidí. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Zajišťujeme také poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbalový Klub Nový Hradec Králové

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Naše organizace je velice seriózní. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Nabízíme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Borohrádek

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Najdete u nás i poradenství. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kramolna

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Nabízíme příležitosti k setkávání. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kili klub Hradec Králové

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Záležitosti řešíme s ochotou. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Horizont Pec p./S.

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Radim

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Náš spolek je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aerobic Club Jičín, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Pořádáme společná setkávání svých členů. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Suchý Důl

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku