Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Královéhradecký kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Královéhradecký kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní organizace ČSTV Jičín

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Nabízíme ochotu a profesionalitu. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Deštné v Orlických horách

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Oslovte nás i za účelem poradenství. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chlum

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Ochota poradit je pro nás základ. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nový Hrádek

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. Florbal je hlavním bodem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Meteor o.s. Hradec Králové

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK Dolní Kalná

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Přinášíme příležitost k setkávání. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Jsme organizace, která poskytuje poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Třebnouševes

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Jsme velice seriózní organizací. S námi získáte i možnost poradenství. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbalový klub mládeže Javorka o.s.

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Velká Jesenice

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Nabízíme možnost příjemných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku