Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Královéhradecký kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Královéhradecký kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Holovousy

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Prioritou našeho spolku je serioznost. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nový Bydžov

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Běloves

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Jiskra Libeč

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Oslovte nás i za účelem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Jiskra Horní Nová Ves

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Specializujeme se na oblast poradenství. Jsme místem pro různá setkávání. Náš přístup je seriozní. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ KČT Ostroměř

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Svou činnost praktikujeme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Červený Kostelec - Lhota o.s.

Naše sdružení spojuje lidi. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Albrechtice nad Orlicí

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Jsme velice seriózní organizací. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FC Hradec Králové ženy o.s.

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Černíkovice

Vítejte v našem sdružení lidí. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Ochotně přijímáme nové členy. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Sázíme rovněž na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku