Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky Kraj Vysočina

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Aerobikové studio

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Specializujeme se i na poradenství. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Pořádáme společná setkávání svých členů. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kněžice o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Sdružujeme všechny, kteří milují nohejbal. Snažíme se o maximální sportovní činnost. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. Jsme zavedený svaz hráčů hokeje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Herálec

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Věnujeme se také poradenské činnosti. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Aero Černovice

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Věnujeme se také poradenské činnosti. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Šebkovice

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Jsme seriozní organizací. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Bystřice nad Pernštejnem

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Naše tábory mají vždy tématiku spojenou s naším spolkem. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel o.s.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Snažíme se o maximální sportovní činnost. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky. Tenis je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku. Hokej je hra, která nás baví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Rokytnice nad Rokytnou

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Serioznost je naše druhé jméno. Organizujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Prosetín

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Provozujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku