Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky Kraj Vysočina

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Jsme odborníci i v poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Studenec

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Úspěchy našich nohejbalistů mluví za vše. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Hněvkovice

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JK Senožaty, o.s.

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Štěměchy

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Žďár nad Sázavou

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Náš spolek se zabývá především florbalem. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky. Jsme sportovní spolek se zaměřením na judo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel, župa Metodějova

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Věřte naší serioznosti. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Stařeč

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Zaměřujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Tasov

Naše sdružení spojuje lidi. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojeďte s námi i na tematický tábor. Jsme hráči kuželek. Užijte si hokej s naším spolkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Rožná

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Ochotně spolupracujeme. Organizují se u nás společná setkávání. Naše organizace je velice seriózní. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku