Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky Kraj Vysočina

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz technických sportů Žďárské vrchy

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Golčův Jeníkov

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Jihočeské cihelny Stojčín

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Kalokagáthia

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Spolehněte se na naše seriózní chování. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Čechočovice

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Naše organizace je velice seriózní. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našem táboře připravujeme pro děti spoustu zajímavých aktivit. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky florbalu. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel o.s.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jaroměřice nad Rokytnou

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Věnujeme se také poradenské činnosti. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Naše rady vám v mnohém pomohou. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Specializujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sněžné

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Oslovte nás i za účelem poradenství. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku