Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Karlovarský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Karlovarský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportovní unie Chebska

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jáchymov

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kroketový klub Karlovy Vary

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Naši členové jsou velmi ochotní. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlovarská krajská asociace Sport pro všechny

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Našim radám můžete věřit. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Náš spolek se zabývá především florbalem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPORTGEN o.s.

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Naše sdružení pořádá i dětské tábory. Pořádáme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Karlovy Vary - Tašovice

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbal bez hranic Česko-německá fotbalová škola

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Cheb

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Sportovní činnost je cílem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní Klub Městské Policie Karlovy Vary

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Členům spolku nabízíme poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akademie fotbalových trenérů, o.s.

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku