Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Karlovarský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Karlovarský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota DDM K.Vary - Stará Role

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub policie Hvězda Karlovy Vary

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Prvořadá je pro nás serioznost. Provozujeme sportovní spolek se specializací na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kraslice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Olympionik Cheb

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Máme seriozní přístup. Zaštiťujeme zdejší gymnastický spolek. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Čechie Dalovice

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Děpoltovice

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Citice

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. S námi získáte i možnost poradenství. Organizujeme společná příjemná setkání. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní unie Chebska

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jáchymov

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kroketový klub Karlovy Vary

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Naši členové jsou velmi ochotní. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku