Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Jihomoravský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Jihomoravský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Brněnské tělovýchovné sdružení

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český softtenisový svaz

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení ČSTV Hodonín

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře. Tenis je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku. V našem spolku se cvičí japonské bojové umění judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota, Vícemilice

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Ochotou rozhodně nešetříme. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace Sport pro všechny

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Naši členové mají možnost společného setkávání. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Naše organizace sdružuje nadšence do gymnastiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Ivanovice na Hané

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Ochotně spolupracujeme. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hajany - ČOS

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Součástí naší činnosti je také poradenství. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky tenisu. Pokud milujete hokej, neváhejte a přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Moravské Knínice

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní rada Asociace školních sportovních klubů České republiky Brno - venkov

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub DC Pivovar Černá Hora

Zabýváme se sdružením lidí. Klubové vedení je seriozní. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku