Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Jihomoravský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Jihomoravský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jihomoravský krajský fotbalový svaz

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky s námi může hrát každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihomoravská krajská asociace Sport pro všechny

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Seriózní chování je nám vlastní. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Moravia Dubňany

Naše sdružení je tu pro lidi. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Zaměřujeme se na společná setkávání. Věci řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportclub Ráječko- Sportovní a tělovýchovné spolky

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Bystrc o.s.

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Poskytneme vám také poradenství. Tenis je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Marefy

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vranov

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Těšíme se na společné setkávání. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kuřim

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Sázíme rovněž na poradenství. Nejznámější je naše nohejbalové družstvo. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Pokud milujete tenis, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Hlubočany

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Pro všechny nabízíme ochotu. Nohejbal má u nás mnohaletou tradici. Náš spolek se zabývá především tenisem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stolně-tenisový klub Zbraslavec

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Ochota poradit je pro nás základ. Provozujeme spolek pro milovníky tenisu. Užijte si hokej s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku