Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Jihočeský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Jihočeský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jihočeská krajská asociace Sport pro všechny

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Těšíme se na společné setkávání. Serioznost je naší devizou. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme spolek pro milovníky florbalu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Start

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Oslovte nás i za účelem poradenství. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy Tábor

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Věci řešíme ochotně. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Těšíme se na Vás na našem táboře. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám. Sdružujeme všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ OB České Budějovice o.s.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Horní Dvořiště

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Jiskra Nová Bystřice

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slabčice

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Lhenice

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota ZD Kovářov

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Poradenství Vám také rádi poskytneme. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Čtyři Dvory

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku