Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Jihočeský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Jihočeský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Slovan České Budějovice

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Naší zásadou je seriozní jednání. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace Okinawan Goju Ryu Karate Do

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Iniciujeme společná setkávání. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Kardio Tábor, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Vše řešíme ochotně. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Vltava

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Jedině my vám dobře poradíme. Jsme velice ochotnou organizací. Náš spolek je velice seriózní. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lyžařská tělovýchovná jednota Jindřichův Hradec

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Králova Lhota

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Pořádáme mnohá společná setkávání. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Vitějovice

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. S námi získáte i možnost poradenství. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Prvořadá je pro nás serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - křesťanská tělovýchovná organizace, jednota Český Krumlov

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našich táborech je vždy připraven pestrý program. Pro všechny milovníky florbalu funguje náš spolek. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Zliv

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Vše řešíme ochotně. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku