Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Jihočeský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Jihočeský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota LOKOMOTIVA České Budějovice

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ OB České Budějovice

Vítá vás naše sdružení lidí. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jiskra Bechyně

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Meteor

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Poskytneme vám také poradenství. Na naši serióznost se spolehněte. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Náš gymnastický svaz má mnohaletou tradici. Sdružujeme všechny příznivce tenisu v jakékoli věkové kategorii. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní sportovní klub při Střední zemědělské škole v Táboře

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Také poskytujeme poradenství v oboru. Ochotně přijímáme nové členy. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Dynamo Majdalena

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slavoj Protivín

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Jsme místem pro různá setkávání. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Blaník Strunkovice nad Blanicí, o.s.

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Jsme místem pro různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Kostelec nad Vltavou, o.s.

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Věřte naší serioznosti. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Svým členům nabízíme společné setkávání. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lišov

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Organizujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku