Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Hlavní město Praha)

Sportovní a tělovýchovné spolky Hlavní město Praha

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Slavoj Břevnov

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Pracujeme poctivě a ochotně. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz orientacniho běhu

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Prioritou našeho spolku je serioznost. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni. Pokud jste milovníkem juda, přidejte se k našemu spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Petřiny

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Pořádáme mnohá společná setkávání. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Vaší jistotou je naše serioznost. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Tesla Hloubětín

Naše sdružení spojuje lidi. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Kovo Praha

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz dělnických tělocvičných jednot Československa

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Náš spolek je velice seriózní. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace tělovýchovných jednot a sportovních klubů ČR

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Háje

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Přistupujeme k vám ochotně. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká certifikovaná organizace Nordic Walking

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Prioritou našeho spolku je serioznost. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub S.K. Podolí

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku