Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Hlavní město Praha)

Sportovní a tělovýchovné spolky Hlavní město Praha

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Unie zdravotně postižených sportovců České republiky

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Spolek byl vytvořen pro všechny milovníky turistiky. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz moderního pětiboje

Naše sdružení je tu pro lidi. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Vše řešíme s ochotou. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace rádiového orientačního běhu České republiky

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace profesionálních klubů ledního hokeje ČR

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Bohemians Praha

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Pro všechny milovníky gymnastiky je zde náš spolek. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách. Všichni, kteří milují tenis, najdou místo v našem spolku. Jsme zavedený svaz hráčů hokeje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Zora zrakově postižených sportovců

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky. Náš zájmový spolek je zaměřený na šachy. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Družstvo fanoušků Bohemians

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Praha Střešovice, ČOS

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Úspěchy našich nohejbalistů mluví za vše. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace cheerleaders

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Jedině my vám dobře poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Zentiva Praha 10

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku