Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Hlavní město Praha)

Sportovní a tělovýchovné spolky Hlavní město Praha

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Ústřední vojenské nemocnice

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz plaveckých sportů

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Republikán

Vítejte v našem sdružení lidí. Náš přístup je seriozní. Zajišťujeme také různá setkávání. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Kyje

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud vás zajímá gymnastika, pojďte k nám. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Přidejte se k nám na hraní kuželek. Každý, kdo miluje tenis, si oblíbí činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Kovo Praha

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Organizujeme společná setkávání. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení taoistického tai-chi

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Naše organizace je velice ochotná. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kuličkový svaz České republiky o.s.

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Jsme velice ochotnou organizací. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CU Bohemians Praha

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace dračích lodí

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Curling klub SILSCRAP Zlatá Praha

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Jsme velice seriózní organizací. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku