Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sport, zábava, hobby

Už jste navštívili náš katalog firem? Mimo kvalitní výrobky a služby je katalog firem také cesta k týmové spolupráci. Jen u nás naleznete kontakty na řady profesionálů v oboru Sport, zábava, hobby.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rugby Club Brno Bystrc

Vítá vás naše sdružení lidí. Organizujeme společná příjemná setkání. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKP Nymburk oddíl atletiky

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Věřte naší serioznosti. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zveme všechny fanoušky kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Letní dětský tábor Albrechtice

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Specializujeme se na pořádání dětských táborů. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

tcmwendy

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, místní organizace

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Specializujeme se na oblast poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VESLAŘSKÝ KLUB MORÁVIA

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Členům spolku nabízíme poradenství. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠK Orel Opava

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Také poskytujeme poradenství v oboru. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Zveme všechny fanoušky kuželek. V našem zájmovém spolku se věnujeme hraní šachů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Opočno

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Děti si na našem táboře užijí legraci, spoustu zábavy a získají mnoho nových poznatků. Naši práci zaměřujeme na všechny skauty. Pořádáme hraní kuželek. Jsme sportovní spolek se zaměřením na judo. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Westerňáci

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Nabízíme možnost setkávání. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paintball Liberec - strileni.cz

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme. Užijte si tanec s naším spolkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku