Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sport, zábava, hobby

Už jste navštívili náš katalog firem? Mimo kvalitní výrobky a služby je katalog firem také cesta k týmové spolupráci. Jen u nás naleznete kontakty na řady profesionálů v oboru Sport, zábava, hobby.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

FBC Hradec Králové

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Každý, kdo miluje florbal, si oblíbí činnost našeho spolku. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Bakov nad Jizerou

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hudba na CD

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Věnujeme se hraní kuželek. Tanec nás baví a má u nás tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Encyklopedie, kuchařky a knihy

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moto-X7 Racing o.s.

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Nabízíme možnost setkávání. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás se hrají kuželky. Členové našeho sdružení se věnují tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rugby Club Brno Bystrc

Vítá vás naše sdružení lidí. Organizujeme společná příjemná setkání. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKP Nymburk oddíl atletiky

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Věřte naší serioznosti. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zveme všechny fanoušky kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Letní dětský tábor Albrechtice

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Specializujeme se na pořádání dětských táborů. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

tcmwendy

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, místní organizace

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Specializujeme se na oblast poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku