Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sport, zábava, hobby

Už jste navštívili náš katalog firem? Mimo kvalitní výrobky a služby je katalog firem také cesta k týmové spolupráci. Jen u nás naleznete kontakty na řady profesionálů v oboru Sport, zábava, hobby.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ŠK Orel Opava

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Také poskytujeme poradenství v oboru. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Zveme všechny fanoušky kuželek. V našem zájmovém spolku se věnujeme hraní šachů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Opočno

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Děti si na našem táboře užijí legraci, spoustu zábavy a získají mnoho nových poznatků. Naši práci zaměřujeme na všechny skauty. Pořádáme hraní kuželek. Jsme sportovní spolek se zaměřením na judo. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Westerňáci

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Nabízíme možnost setkávání. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paintball Liberec - strileni.cz

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme. Užijte si tanec s naším spolkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FÍDR s.r.o. RYBÁŘSKÉ POTŘEBY DĚČÍN

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky. Jsme zavedený svaz hráčů hokeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Stolního Hokeje Sever Zábřeh

Naše sdružení je tu pro lidi. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek. Pokud jste vášnivým hráčem hokeje, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČTU Jesenická oblast Šumperk

Česká tábornická unie Jesenická oblast v Šumperku sdružuje děti a dospělé v tábornických klubech a trampských osadách. Vytváří podmínky pro rozvíjení zájmů skupin a jednotlivců - samotářů. Akce pro dospělé a děti, turistika, cyklodovolené, tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FanKlub Kabát, o.s.

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Organizujeme společná setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moderatori.eu

Sdružení moderátorů, diskžokejů, zvukařů, techniků, hudebních dramaturgů, produkčních pracovníků, grafiků, výtvarníků a fotografů. Zajišťujeme produkci a propagaci všech typů kulturních, společenských a sportovních akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FBC Hradec Králové

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Každý, kdo miluje florbal, si oblíbí činnost našeho spolku. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku