Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby

Společenské služby

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Společenské služby, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 

Tipy: Muzeum, Ubytování, Fotografické služby, Inzerce, Výcvik psů, Catering, Sportovní akce, Firemní akce, Konference, Teambuilding

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Lea Hudcová

Jsem specialista pro zdravý životní styl. Zabývám se komplexní péčí o zákazníka, vytvářím jídelníčky a stravovací plány na míru dle analýzy tělesné skladby. Motivuji a učím klienta, jak a kde nakupovat, jak přemýšlet o jídle a také, a to je to hlavní, jak přemýšlet o sobě, jak se mít rád a jak se upřednostnit před každodenními povinnostmi a těžkostmi tohoto světa.
Nejdůležitější je pro mě důvěra a vztah se zákazníkem. Lidé mě vyhledávají také proto, že si u mě odpočinou, zpomalí a načerpají síly, získají nové, praktické poznatky z oblasti zdravé výživy, dnešních potravin a především vlastního těla. Důvěřujte, otevřete se a já vás provedu změnou za zdravějším a spokojenějším životem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Jan Malecha - Pietní desky

Námi vyráběné pietní desky odolají i extrémnímu počasí. Mohou sloužit jako náhrobky. Jsou odolné proti UV záření – neblednou, mají vysokou mechanickou odolnost a drobné škrábance je možno odstranit jemnými brusnými pastami. Výhodou je podstatně menší váha desek, proto jdou velmi snadno přilepit.

Pietní desky a pietní jmenovky jsou vyrobené z kompozitních materiálu, pigmentů a skelného materiálu pro vyztužení, který je mechanicky stlačován. Tento materiál je po stránce estetické plně srovnatelný s deskami kamennými či kovovými.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Tandlerová - Grafologické služby

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Přinášíme vám také možnost tvorby loga..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Hebnarová

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Naše společnost se věnuje zapůjčování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Petr Michalec

Organizujeme také společenské akce. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Oslovte nás ohledně tvorby vašeho loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iveta Dušková

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Iveta Duráková, hlídání dětí

Zabýváme se organizací společenských akcí. Poskytujeme party stany na vaše akce. Rádi vám navrhneme nové logo. Neváhejte si nás objednat na hlídání dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alois Březík

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Poskytneme vám také příjemné ubytování v rámci společenských událostí. Výcvik psů, který u nás provádíme, oceníte vy i další členové vaší domácnosti. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura PRAGUEFAMlLY

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Zajistíme vám prohlídku centra. Zaručujeme se za spolehlivé hlídání dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Horáková

Zabýváme se organizací společenských akcí. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání. Naše společnost nabízí své kvalitní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku