Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby

Společenské služby

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Společenské služby, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 

Tipy: Muzeum, Ubytování, Fotografické služby, Inzerce, Výcvik psů, Catering, Sportovní akce, Firemní akce, Konference, Teambuilding

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Jan Malecha - Pietní desky

Námi vyráběné pietní desky odolají i extrémnímu počasí. Mohou sloužit jako náhrobky. Jsou odolné proti UV záření – neblednou, mají vysokou mechanickou odolnost a drobné škrábance je možno odstranit jemnými brusnými pastami. Výhodou je podstatně menší váha desek, proto jdou velmi snadno přilepit.

Pietní desky a pietní jmenovky jsou vyrobené z kompozitních materiálu, pigmentů a skelného materiálu pro vyztužení, který je mechanicky stlačován. Tento materiál je po stránce estetické plně srovnatelný s deskami kamennými či kovovými.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Lea Hudcová

Jsem specialista pro zdravý životní styl. Zabývám se komplexní péčí o zákazníka, vytvářím jídelníčky a stravovací plány na míru dle analýzy tělesné skladby. Motivuji a učím klienta, jak a kde nakupovat, jak přemýšlet o jídle a také, a to je to hlavní, jak přemýšlet o sobě, jak se mít rád a jak se upřednostnit před každodenními povinnostmi a těžkostmi tohoto světa.
Nejdůležitější je pro mě důvěra a vztah se zákazníkem. Lidé mě vyhledávají také proto, že si u mě odpočinou, zpomalí a načerpají síly, získají nové, praktické poznatky z oblasti zdravé výživy, dnešních potravin a především vlastního těla. Důvěřujte, otevřete se a já vás provedu změnou za zdravějším a spokojenějším životem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Společenské služby jsou naší doménou. Poskytujeme bohatý catering. Věnujeme se organizaci a přípravě konferencí. Zprostředkujeme zábavný program na událostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební Služba Marie Opava - Rudolf Dybowicz

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Nabízíme také možnost zařízení hudby pro vaše společenské události..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Prchlík

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Ungrád

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Vše si můžete zapůjčit u nás. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HARPAGON PUB, s.r.o.

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Matoušek

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Poskytujeme zápůjčky. V naší rozsáhlé nabídce je pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Marešová

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Přijďte si zboží zapůjčit k nám. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Neváhejte si u nás objednat catering na společenskou událost. Rádi vás přivítáme v naší restauraci. Rádi vám zajistíme dětský koutek na jakékoliv události..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Škrobánek - St. Agnes

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Využijte možnosti zajištění hudby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku