Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Společenské služby

Společenské služby

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Společenské služby, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 

Tipy: Muzeum, Ubytování, Fotografické služby, Inzerce, Výcvik psů, Catering, Sportovní akce, Firemní akce, Konference, Teambuilding

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Jan Malecha - Pietní desky

Námi vyráběné pietní desky odolají i extrémnímu počasí. Mohou sloužit jako náhrobky. Jsou odolné proti UV záření – neblednou, mají vysokou mechanickou odolnost a drobné škrábance je možno odstranit jemnými brusnými pastami. Výhodou je podstatně menší váha desek, proto jdou velmi snadno přilepit.

Pietní desky a pietní jmenovky jsou vyrobené z kompozitních materiálu, pigmentů a skelného materiálu pro vyztužení, který je mechanicky stlačován. Tento materiál je po stránce estetické plně srovnatelný s deskami kamennými či kovovými.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Lea Hudcová

Jsem specialista pro zdravý životní styl. Zabývám se komplexní péčí o zákazníka, vytvářím jídelníčky a stravovací plány na míru dle analýzy tělesné skladby. Motivuji a učím klienta, jak a kde nakupovat, jak přemýšlet o jídle a také, a to je to hlavní, jak přemýšlet o sobě, jak se mít rád a jak se upřednostnit před každodenními povinnostmi a těžkostmi tohoto světa.
Nejdůležitější je pro mě důvěra a vztah se zákazníkem. Lidé mě vyhledávají také proto, že si u mě odpočinou, zpomalí a načerpají síly, získají nové, praktické poznatky z oblasti zdravé výživy, dnešních potravin a především vlastního těla. Důvěřujte, otevřete se a já vás provedu změnou za zdravějším a spokojenějším životem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inter-Kontakt-Grafik

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy. Navrhneme vám také pěkné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

The Chemistry Production, s.r.o.

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo. Dbáme na kvalitu námi připravených programů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Dvořáků , galerie.

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Zaměřujeme se na pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Watzko - Galerie Watzko

Zabýváme se organizací společenských akcí. Využijte nabídky našich party stanů. Vedeme společenský klub. Uspořádáme vám výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Patricie Juračková - Galerie Sklep

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Vše si můžete zapůjčit u nás. Nabízíme vám své služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Galerie Sýpka- Galerie

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Objednejte si naše služby na doprovodné akce. Organizujeme i výstavy. Zabýváme se také tvorbou plakátů. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Dlouhý - Galerie pod Troskou

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Poskytujeme různé služby spojené s výstavou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie výtvarných umělců Olomoucka - Galerie G

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Zabýváme se dodávkou občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku