Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Speciální střední školy

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Speciální střední školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a Odborná škola Horšovský Týn

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Naše vzdělávací instituce poskytuje také odborné poradenství. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. I vy zaručeně oceníte náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému požadavku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Karlovy Vary, s.r.o.

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. Specializujeme se na nabírání jen vyškolených zaměstnanců. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice vzdělávání. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Speciální ZŠ, MŠ a praktická škola Moravská Třebová

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé v oboru vzdělávání. S potěšením Vás uvítáme v naší mateřské škole. Přijímáme přihlášky do naší základní školy. K našemu vybavení náleží příjemná jídelna. Naše družina nabízí útulné prostory, kde mohou děti odpočívat nebo se věnovat zájmovým činnostem i hrám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. Zajišťujeme vzdělávání vždy s ochotou. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Přinášíme Vám možnost vzdělávání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Naše gymnázium dovede vaše děti k dospělosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov, ZŠ praktická, Praktická škola a Školní jídelna Dlažkovice

Zavítejte do naší vzdělávací instituce sídlící v domě s příjemným prostředím. Důvěřujte naší znalosti. Naši vyškolení zaměstnanci se vždy snaží své studenty zaujmout. Serioznost je pro nás prvořadá. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Ochotu poradit Vám nabízíme na prvním místě. Zabýváme se nejen vzděláváním a poradenstvím. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. Využijte naší nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a praktická škola Český Brod

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. U nás získáte odborné i všeobecné znalosti. Zaměstnanci naší školy jsou ke studentům velice ochotní. Důvěřujte naší serioznosti. Pouze vyškolení zaměstnanci jsou pro vás zárukou kvality. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a Praktická škola Aš

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout. Do vzdělávání investujeme své znalosti. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní ZŠ, střední škola a MŠ

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Činností naší vzdělávací instituce je předávání znalostí všem věkovým kategoriím. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku