Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sokol

Profesionální služby v oblasti Sokol, vám prostřednictvím našeho uceleného přehledu firem a organizací nabízí skuteční odborníci. Neváhejte jich využít.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Votice

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol v Lochovicích

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plaňany

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Rataje nad Sázavou

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Debř nad Jizerou

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Spolehněte se na ochotu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hořátev

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Štěnovice

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Sportovní činnost je cílem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Jistebsko

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Připravujeme různá zájmová setkávání. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Získejte naše seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Lužnice Tábor

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Vk Makov

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Připravíme poradenství na míru. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku