Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sokol

Profesionální služby v oblasti Sokol, vám prostřednictvím našeho uceleného přehledu firem a organizací nabízí skuteční odborníci. Neváhejte jich využít.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Poruba

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Iniciujeme společná setkávání. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Moravský Písek

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Nabízíme možnost setkávání. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Naše sdružení se vyznačuje seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Velká nad Veličkou

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Zaměřujeme se na seriozní přístup. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Nabízíme Vám i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Libuš

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká obec sokolská

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Členové našeho spolku se aktivně věnují gymnastice. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek. Vzdělávání je připraveno pro všechny členy. Náš spolek se specializuje na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jevišovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bohumín

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Valašská Polanka

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku. Zveme všechny fanoušky kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ledenice

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Naše instituce nabízí také poradenství. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku