Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sokol Ostrava-město

Profesionální služby v oblasti Sokol, vám prostřednictvím našeho uceleného přehledu firem a organizací nabízí skuteční odborníci. Neváhejte jich využít.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Mariánské Hory

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Serioznost je naše druhé jméno. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Záležitosti řešíme ochotně. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jednota SOKOL Vratimov

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Naši činnost tvoří také poradenství. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Poruba

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Těšíme se na společné setkávání. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Poruba

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Iniciujeme společná setkávání. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vítkovice

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Stará Bělá,Ostrava

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Nabízíme společná setkávání. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Jiné, než seriozní jednání neznáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Proskovice

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Jsme místem pro společná setkávání. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Snažíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nová Bělá

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Nabízíme možnost poradenství. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Plesná

Vítejte v našem sdružení lidí. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Na našich táborech je prostor pro vaše koníčky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku