Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sokol Opava

Profesionální služby v oblasti Sokol, vám prostřednictvím našeho uceleného přehledu firem a organizací nabízí skuteční odborníci. Neváhejte jich využít.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sokol Horní Lhota

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Kuželky s námi může hrát každý. Provozujeme spolek pro milovníky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Opava

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kobeřice

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Nejznámější je naše nohejbalové družstvo. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Pro všechny milovníky tenisu funguje náš spolek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Slavkov

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Věci řešíme ochotně. Jsme místem pro společná setkávání. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku