Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sokol Nový Jičín

Profesionální služby v oblasti Sokol, vám prostřednictvím našeho uceleného přehledu firem a organizací nabízí skuteční odborníci. Neváhejte jich využít.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Nový Jičín

U nás pořádáme akce sdružující lidi. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Specializujeme se na sportovní činnost. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Máme seriozní přístup. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bartošovice

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Serioznost je naše druhé jméno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kujavy, o.s.

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Obraťte se na naše odborné poradenství. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Rybí

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Poskytujeme také službu poradenství. Vaší jistotou je naše serioznost. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Ochotu vůči členům Vám garantujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Ženklava

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Přinášíme příležitost k setkávání. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Životice

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Jednáme s každým serózně. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rehabilitační sportovní centrum,TJ Respekt

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku