Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sokol Moravskoslezský kraj

Profesionální služby v oblasti Sokol, vám prostřednictvím našeho uceleného přehledu firem a organizací nabízí skuteční odborníci. Neváhejte jich využít.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Klubové vedení je seriozní. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Sdružujeme všechny, kteří mají rádi gymnastiku. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Svinov

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Je pro nás důležitá serioznost. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Máme seriozní přístup. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FC Vřesina

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Naše instituce nabízí také poradenství. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokolská župa Moravskoslezská, Ostrava

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Třebovice

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Horní Lhota

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Kuželky s námi může hrát každý. Provozujeme spolek pro milovníky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Ostrava Nová Ves

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Frýdek-Místek

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Opava

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku