Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sokol Moravskoslezský kraj

Profesionální služby v oblasti Sokol, vám prostřednictvím našeho uceleného přehledu firem a organizací nabízí skuteční odborníci. Neváhejte jich využít.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Krnov

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se na nohejbal. Organizujeme sportovní činnost. V našem sdružení se věnujeme házené. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. Zajišťujeme provoz spolku tenisových nadšenců. Naši členové se věnují judu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Dolní Moravice

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Připravíme poradenství na míru. Serioznost je naší devizou. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Poruba

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Těšíme se na společné setkávání. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bohumín

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota SOKOL Dobrá

Naše sdružení spojuje lidi. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Poruba

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Iniciujeme společná setkávání. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Skřečoň

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Dolní Domaslavice

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Nabízíme Vám i poradenství. Zúčastněte se společných setkání. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vítkovice

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bohumín - Záblatí

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku