Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sokol Karviná

Profesionální služby v oblasti Sokol, vám prostřednictvím našeho uceleného přehledu firem a organizací nabízí skuteční odborníci. Neváhejte jich využít.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Bohumín

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Skřečoň

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bohumín - Záblatí

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dětmarovice

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Úspěchy našich nohejbalistů mluví za vše. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu. Tenis je ve středu zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol ČOS Dolní Lutyně

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. Naši členové rádi hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Karviná

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Jsme odborníci i v poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Rychvald

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Uvítáme Vás při společném setkávání. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku