Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sokol Frýdek-Místek

Profesionální služby v oblasti Sokol, vám prostřednictvím našeho uceleného přehledu firem a organizací nabízí skuteční odborníci. Neváhejte jich využít.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Krmelín

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Provozujeme sportovní činnost. V našem sdružení se věnujeme házené. Tenis je hlavním bodem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Frýdek-Místek

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Metylovice

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Příbor

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Zaměřujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota SOKOL Dobrá

Naše sdružení spojuje lidi. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Dolní Domaslavice

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Nabízíme Vám i poradenství. Zúčastněte se společných setkání. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ BDSTAV Sedliště

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Svým členům nabízíme společné setkávání. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku