Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sokol Bruntál

Profesionální služby v oblasti Sokol, vám prostřednictvím našeho uceleného přehledu firem a organizací nabízí skuteční odborníci. Neváhejte jich využít.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sokol Liptaň

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naši činnost tvoří také poradenství. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Vrbno pod Pradědem

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Krnov

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se na nohejbal. Organizujeme sportovní činnost. V našem sdružení se věnujeme házené. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. Zajišťujeme provoz spolku tenisových nadšenců. Naši členové se věnují judu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Horní Životice

Vítá vás naše sdružení lidí. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Ochotně přijímáme nové členy. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Sdružujeme všechny příznivce tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Dolní Moravice

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Připravíme poradenství na míru. Serioznost je naší devizou. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku