Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Domov pro osoby se zdravotním postižením Horní Bříza

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Naše organizace funguje během úředních hodin. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci - Ústavy sociální péče

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Nabízíme pečovatelskou službu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zvoneček Bylany

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče hlavního města Prahy Leontýn

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, ZŠ a školní jídelna Plzeň, Karlovarská

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Naše organizace funguje během úředních hodin. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz Echo

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ České Budějovice

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Praha

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborové sdružení železničářů ZO ČD - SDC Správa tratí a budov

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz státních orgánů a organizací

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Vyřizování různých žádostí díky našemu odbornému personálu. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku