Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav sociální péče pro mládež

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz KOVO

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Naše organizace funguje během úředních hodin. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov u rybníka Víceměřice

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Vyřizování různých žádostí díky našemu odbornému personálu. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Naše organizace funguje během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Prachatice

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SANTÉ - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Zprostředkujeme sociální služby na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz KOVO

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Opava

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS Stavba ČR při Střední škole stavební Teplice, příspěvková organizace, odloučené pracoviště Duchcov

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Staňte se součástí naší odborové organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Nové Syrovice

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz dopravy, silničního hospodářství a autodopravárenství Čech a Moravy, ZO - dopravní podnik aut. dop. dispečink

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše sociální organizace je velice ochotná. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku