Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Armáda spásy v ČR - ústředí

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Vyzkoušejte naše sociální služby. Pořádáme různé charitativní akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz Unios

V rámci naší organizace se dozvíte vše potřebné v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Blansko

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální a zdravotní centrum Letiny, s.r.o.

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Poskytujeme kvalitní sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz KOVO

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS KOVO Ocelové konstrukce

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Odborového svazu Echo Rubena a.s. Hradec Králové

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denní a pobytové sociální služby

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pečovatelská služba Trutnov

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Jsme specialisté na poskytování pečovatelské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace SKLO BOHEMIA a.s.

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Naše organizace funguje během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku