Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO OS DLV Vodárenská akciová společnost a.s., divize GŘ+TD

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz státních orgánů a organizací

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamarád - LORM

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Poskytujeme sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PSSZ - ÚP Praha 9

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov sociálních služeb Skřivany

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Zaměřte svou pomoc na mentálně postižené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz státních orgánů a organizací

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Stavba ČR Českomoravský cement, a.s. nástupnická společnost

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Na zámečku Rokytnice

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace odborového svazu státních orgánů a organizací - Městský úřad Vlašim

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz Kovo základní organizace Odborová centrála Vítkovice

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku