Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO NOS PPP J.L.N., spol. s r.o.

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Odborového svazu ECHO Rubena a.s. Hradec Králové - Odborové svazy

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Naše organizace dbá na velkou ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví Česká národní banka

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Stavba ČR Českomoravský cement, nástupnická společnost Beroun 660

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví Komerční banka - Odborové svazy

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz zaměstnanců poštovních, telekomunikačních a novinových služeb

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. V úředních hodinách nás můžete navštívit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace AGC Flat Glass Czech a.s., závod Oloví

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace LAUFEN CZ s.r.o., provozovna Bechyně

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše organizace funguje během úředních hodin. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace Sklářské stroje Znojmo s.r.o.

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Federace vlakových čet ZO - Šumperk

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Naše odborová organizace se vás vždy zastane.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku