Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Českomoravský odborový svaz pohostinství, hotelů a cestovního ruchu

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Naše organizace funguje během úředních hodin. S naším odborovým svazem budete spokojeni. Budeme rádi, když se přidáte k naší odborové organizaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Závodní organizace FOS-PHGN Ústav jaderných paliv-DIAMO

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS Kovo při Škoda Auto a. s. Mladá Boleslav, závod Kvasiny, 517 02

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. ZO OS KOVO Mohelnice

S naší ochranou sociálních a pracovních práv budete jistě spokojeni. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz hasičů základní organizace Beroun

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace funguje během úředních hodin. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pravicových odborů

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace Český porcelán,a.s.

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace OS SKP

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace SOLITER,a.s.

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní správa sociálního zabezpečení

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku