Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborového sdružení železničářů ZO železniční stanice Praha Hlavní nádraží

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Naše sociální organizace je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Federace vlakových čet

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský odborový svaz pracovníků školství.

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie železničních zaměstnanců v Praze

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče České republiky Gerontocentrum

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MOO OS TOK Klatovy

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS zdravotnictví a sociální péče České republiky - Městská nemocnice Čáslav

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Kovo při a.s. Jihostroj

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace FLABEG CZECH, s.r.o.

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace Saint-Gobain Adfors CZ, s.r.o. Závod 3 - CP

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku