Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace Moser a.s.

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace VOŠS a SŠ

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní odborová organizace odborového svazu st. orgánů a organizací policie ČR, SHMP a SStčk ev.č. 20-0293-3209

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Jeseník

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Naše organizace funguje během úředních hodin. Naše sociální organizace je velice ochotná. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Kolín

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Naše organizace funguje během úředních hodin. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Přerov

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Naše organizace funguje během úředních hodin. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSSZ Brno

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Vysvětlíme vám postup při vyřízení dávek státní sociální podpory. Spolehněte se, že u nás najdete pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Zabýváme se dávkami státní sociální podpory Jsme organizací, která poskytuje pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Zabýváme se dávkami státní sociální podpory Lidé v hmotné nouzi u nás najdou pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku