Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Domov Magnolie, Ostrava-Vítkovice

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ulice - Agentura terénní sociální práce o.s.

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší organizace. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nové Zámky - poskytovatel sociálních služeb

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klíč - centrum sociálních služeb

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace AGC Flat Glass a.s.,závod Barevka

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS KOVO Střední odborná škola, SOU, OU a PrŠ

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a ZŠ Homole

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborová organizace OSZSP ČR

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz Justice

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Federace provozních pracovníků železničních stanic - základní organizace č.1

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku