Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Biliculum

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Nabízíme služby našeho denního stacionáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pečovatelská služba Trutnov

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Jsme specialisté na poskytování pečovatelské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, středisko výchovné péče Klíčov, základní škola a střední škola, Praha 9, Čakovická

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koniklec Suchomasty, poskytovatel sociálních služeb

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS KOVO ŽDB Group

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborové sdružení pražských dopraváků

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Budeme rádi, když se přidáte k naší odborové organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grunt

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Naše organizace funguje během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vodárenská akciová společnost a.s. GŘ + TD - ZO OS DLV

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz zaměstnanců poštovních, telekomunikačních a novinových služeb

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz pracovníků kulturních zařízení

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku