Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Domov Jistoty

Spolehněte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Naše organizace dbá na velkou ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz zaměstnanců poštovních, telekomunikačních a novinových služeb

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nestátní denní zařízení DUHA, o.p.s.

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Jsme odborníky na sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz pracovníků vědy a výzkumu

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Naše organizace dbá na velkou ochotu. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz námořníků.

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS KOVO TRCZ s.r.o. Lovosice

Spolehněte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. S námi nejste sami na vyřízení žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Stavba ČR STAVOUNION, a. s.

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům odborových služeb - Odborové svazy

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborové sdružení železničářů ZO ČD železniční stanice Meziměstí

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku