Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům sociální péče Kralovice

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Jiříkov

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Vraný, poskytovatel sociálních služeb

Spolehněte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Svatý Jan

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a ZŠ Homole

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz Echo

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ České Budějovice

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Praha

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborové sdružení železničářů ZO ČD - SDC Správa tratí a budov

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz státních orgánů a organizací

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Vyřizování různých žádostí díky našemu odbornému personálu. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku