Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Domov u studánky - Ústavy sociální péče

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Poskytneme vám sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Kytlice

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bellevue, poskytovatel sociálních služeb

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Jsme odborníky na sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Mladá, poskytovatel sociálních služeb Milovice

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Hradec Králové, Říčařova 277

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz dopravy

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborové sdružení železničářů

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hnutí humanitární pomoci

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Naše sociální organizace je velice ochotná. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Zprostředkujeme sociální služby na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Buškovice

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz státních orgánů a organizací

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku