Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum sociálních služeb Kojetín

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Nabízíme pečovatelskou službu. Poskytujeme sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov na rozcestí Svitavy - Ústavy sociální péče

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Česká Kamenice

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Na naši pečovatelskou službu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zařízení sociální intervence Kladno

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pod lípou, poskytovatel sociálních služeb

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav Brno

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanská odborová koalice

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz zaměstnanců poštovních, telekomunikačních a novinových služeb

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Nabízíme pečovatelskou službu. Služby našeho denního stacionáře vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz státních orgánů a organizací, ZO - Nezávislá odborová organizace strážníků Městská policie hl. m. Prahy

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Naše organizace funguje během úředních hodin. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku