Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Úřad práce České republiky

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Spočítáme vám výši dávek státní sociální podpory. Naše organizace pomáhá lidem v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Nabízíme poradenství v oblasti státní sociální podpory. Z hmotné nouze vám rádi pomůžeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magnolie - Chráněné bydlení

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, dětský domov se školou, ZŠ, střední škola a školní jídelna, Hostouň

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav pro mládež, Střední odborné učiliště a Učiliště

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov na Dubíčku, příspěvková organizace

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský ústav sociálních služeb

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro mentálně postiženou mládež a dospělé občany Skřivany

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Poskytujeme služby pro mentálně postižené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, dětský domov se školou, SŠ, ZŠ a školní jídelna, Chrastrava

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Nezamyslice

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku