Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Homole

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro osoby se zdravotním postižením Pramen v Mnichově

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Lidmaň

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Nabízíme pečovatelskou službu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav Husův domov, Dvůr Králové nad Labem

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětské centrum Turnov

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Rokytnice

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Naše sociální organizace je velice ochotná. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov u studánky - Ústavy sociální péče

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Poskytneme vám sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Kytlice

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bellevue, poskytovatel sociálních služeb

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Jsme odborníky na sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Mladá, poskytovatel sociálních služeb Milovice

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku