Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Úřad práce České republiky

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Nabízíme poradenství v oblasti státní sociální podpory. Pomáháme v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Nabízíme poradenství v oblasti státní sociální podpory. Pomáháme v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro mentálně postiženou mládež

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Paprsek

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. U naší organizace je ochota samozřejmostí. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hrádek, domov pro osoby se zdravotním postižením

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Naše sociální organizace je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denní a pobytové sociální služby

S naší ochranou sociálních a pracovních práv budete jistě spokojeni. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Habrovanský zámek

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Můžete využít naše sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Raspenava

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší organizace. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Naše organizace funguje během úředních hodin. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče a domov důchodců Víceměřice

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku