Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, ZŠ a školní jídelna Plzeň, Karlovarská

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Naše organizace funguje během úředních hodin. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS KOVO SVÚM, a. s. Areál VÚ Běchovice

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz Unios

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Benešov

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie železničních zaměstnanců

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Naše organizace funguje během úředních hodin. Vyřizování různých žádostí díky našemu odbornému personálu. U naší organizace je ochota samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace JABLONEX

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborové sdružení železničářů ZO železniční stanice Masarykovo nádraží

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko komplexní sociální péče o.p.s.

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Náš denní stacionář vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DH Liberec, o.p.s.

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Poskytujeme služby pro mentálně postižené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pečovatelská služba Trutnov

S naší ochranou sociálních a pracovních práv budete jistě spokojeni. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Neváhejte vyzkoušet naši pečovatelskou službu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku