Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace Ideal Standard s.r.o.

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace Sklárny Kavalier

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace Union Lesní Brána a.s.

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Jičín

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Hradec Králové

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Opava

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Uherské Hradiště

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Starý Plzenec - Odbor sociální a správní

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Naše organizace funguje během úředních hodin. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Nabízíme poradenství v oblasti státní sociální podpory. Pomáháme všem v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Zorientujete se s námi v dávkách státní sociální podpory. Pomáháme všem v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku