Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborový svaz KOVO

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro osoby se zdravotním postižením Osek

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Laguna Psáry, poskytovatel sociálních služeb

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Naše sociální organizace je velice ochotná. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Jaroměř

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAJÁK o.p.s.

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie, odborový svaz profesionálních zpěváků České republiky

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion - centrum pro seniory

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Neváhejte navštívit náš denní stacionář..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO - Odborový svaz pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy, Závodní výbor Dopravní podnik města Ostravy

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Staňte se součástí naší odborové organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz pracovníků vydavatelství, nakladatelství a knižního obchodu

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborového sdružení železničářů ZO železniční stanice Praha Hlavní nádraží

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Naše sociální organizace je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku