Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Úřad práce České republiky

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Poradíme vám ohledně dávek státní sociální podpory. Poskytujeme pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Zabýváme se dávkami státní sociální podpory Jsme organizací, která poskytuje pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaný sociální ústav Komorní Lhotka čp. 210

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro osoby se zdravotním postižením Milíře

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Rádi vám nabídneme naše sociální služby. Zajišťujeme služby pro mentálně postižené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sírius

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro mentálně postiženou mládež Osek

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav pro mládež Pšov - Podbořany

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lucie Barešová - Ústavy sociální péče

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Hodkovice nad Mohelkou

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Zajišťujeme služby pro mentálně postižené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Kyjov

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku