Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Úřad práce České republiky

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Vysvětlíme vám postup při vyřízení dávek státní sociální podpory. Využijte naši nabídku na pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Vyznáme se v možnostech státní sociální podpory. Využijte naši výraznou pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídlena, Brno, Veslařská 246

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biliculum

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Naše organizace funguje během úředních hodin. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Provozujeme denní stacionář. Zprostředkujeme pomoc mentálně postiženým..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alternativa - Centrum

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům sociálních služeb Návojná

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby města Nový Bor

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Naše sociální organizace je velice ochotná. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro tělesně postižené v Hořicích v Podkrkonoší

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jedličkův ústav

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Vyřizování různých žádostí díky našemu odbornému personálu. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. U naší organizace je ochota samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro mládež a dospělé muže Dřevohostice

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku