Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

OSSZ Blansko

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální a zdravotní centrum Letiny, s.r.o.

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Poskytujeme kvalitní sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz KOVO

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS KOVO Ocelové konstrukce

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Odborového svazu Echo Rubena a.s. Hradec Králové

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denní a pobytové sociální služby

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pečovatelská služba Trutnov

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Jsme specialisté na poskytování pečovatelské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace SKLO BOHEMIA a.s.

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Naše organizace funguje během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz zaměstnanců poštovních, telekomunikačních a novinových služeb

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nové Zámky - poskytovatel sociálních služeb

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Naše sociální organizace je velice ochotná. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku