Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zahrada - poskytovatel sociálních služeb

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Naše organizace poskytuje sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO FOS PHGN - Obvodní báňský úřad

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz Kovo

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz pracovníků knihoven

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz pracovníků zemědělství a výživy - Asociace svobodných odborů České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Celostátní odborový svaz pracovníků hromadných sdělovacích prostředků český republikový výbor

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Představujeme odborovou organizaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie - odborový svaz orchestrálních hudebníků ČR

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Kovo Esab Vamberk

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace odborového svazu Kovo Tesla Přelouč

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. V úředních hodinách nás můžete navštívit. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Kovo Buzuluk Komárov-ubytovací činnost

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku