Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborový svaz Kovo, Základní organizace Panasonik Plzeň

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Naše organizace funguje během úředních hodin. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Odborového svazu ECHO Synthon, s r.o.

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace 100 Profesní a odborová unie zdravotnických pracovníků

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace Heliotherm s.r.o. Vsetínské sklárny

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace SKLÁRNA Heřmanova Huť, a.s.

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Naše organizace funguje během úředních hodin. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace THUN 1794 a.s.

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Havlíčkův Brod

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Naše organizace funguje během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Domažlice

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Náchod

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Teplice

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku