Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Základní organizace OS Kovo Škoda Auto a.s.

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Naše odborová organizace dbát na práva zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz pracovníků státních orgánů a organizací, základní odborová organizace Celní ředitelství Olomouc

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace CHLUM U TŘEBONĚ

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace Sklárna JANŠTEJN

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace Unifrax s.r.o.

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Chrudim

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Hodonín

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Naše organizace funguje během úředních hodin. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Nový Jičín

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Trutnov

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Třebíč

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku