Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborová organizace pracovníků radiokomunikací ZO radiokomunikační středisko Poděbrady

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz pracovníků zemdělství a výživy - Asociace svobodných odborů ČR, Územní organizace Nýřany-Pankrác

Spolehněte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO NOS PPP Integrované školy technické

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS železničářů ČD Depo kolejových vozidel

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace G.Benedikt Karlovy Vary s.r.o.

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. V úředních hodinách nás můžete navštívit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace SEVEROSKLO, s.r.o.

S naší ochranou sociálních a pracovních práv budete jistě spokojeni. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace THUN 1794 a.s.

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Tábor

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Děčín

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Most

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Vyřizování různých žádostí díky našemu odbornému personálu. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku