Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Quip - Společnost pro změnu

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Zprostředkujeme sociální služby na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Federace vozmistrů

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace funguje během úředních hodin. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahrada - poskytovatel sociálních služeb

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Naše organizace poskytuje sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO NOS PPP Pivovary Staropramen a.s., Pivovar Ostravar

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz pracovníků dřevozpracujích odvětví, lesního a vodního hospodářství v ČR

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz státních orgánů a organizací

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Vyzkoušejte být členem odborového svazu. Zabýváme se dávkami státní sociální podpory Specializujeme se na pomoc v hmotné nouzi. Využijte služby naší odborové organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSPO Jednota SD v Tachově

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace Samostatných Odborů

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Provozujeme činnost v oblasti odborového svazu. Rádi vás přivítáme v naší odborové organizaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO Odborového sdružení železničářů - Depo kolejových vozidel Praha

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Kovo Keramtech, spol. s r.o.

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku