Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Domov pro osoby se zdravotním postižením

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby Vyškov

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Spolehněte se na náš denní stacionář..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Odborového svazu ECHO EGÚ Brno a.s.

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz zaměstnanců sklářského, keramického, bižuterního průmyslu a porcelánu

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz pracovníků kultury a ochrany přírody

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS zaměstnanců VOKD Karviná

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Zaručíme vám spokojenost s naší odborovou organizací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO NOS PPP, Amylon, a. s., Havlíčkův Brod, provoz Polná

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Dopravní podnik Elektrické dráhy o. z.

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborová základní organizace při Technické univerzitě v Liberci

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Stavba - Doprava a mechanizace a.s. Plzeň

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku