Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO OS KOVO Strojírny a stavby Třinec

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní spolek Českého červeného kříže Chomutov

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Znojmo

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PSSZ - ÚP Praha 3

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Naše organizace funguje během úředních hodin. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Lesy hlavního města Prahy

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Biliculum

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Nabízíme služby našeho denního stacionáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pečovatelská služba Trutnov

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Jsme specialisté na poskytování pečovatelské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, středisko výchovné péče Klíčov, základní škola a střední škola, Praha 9, Čakovická

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koniklec Suchomasty, poskytovatel sociálních služeb

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS KOVO ŽDB Group

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku