Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Úřad práce České republiky

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Zabýváme se dávkami státní sociální podpory Jsme organizací, která poskytuje pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náš svět, péče o mentálně postižené

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše sociální organizace je velice ochotná. Vyzkoušejte naše sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše organizace poskytuje sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marianum

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský ústav sociálních služeb Strakonice

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro osoby se zdravotním postižením Mařenice

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Speciální domov mládeže SPMP Hvozdy

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Naše organizace funguje během úředních hodin. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Horní Maxov

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Horizont

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Poskytujeme sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Linka sociální pomoci

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Využijte naši pečovatelskou službu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku