Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, o.s. Okresní organizace Šumperk

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav Brno

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS KOVO KERAMTECH spol. s r.o.

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz KOVO

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Kociánka

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PSSZ - ÚP Praha 1

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace funguje během úředních hodin. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov na zámku Bystré

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Vyzkoušejte naše sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz KOVO

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro osoby se zdravotním postižením Osek

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Laguna Psáry, poskytovatel sociálních služeb

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Naše sociální organizace je velice ochotná. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku