Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům sociálních služeb Návojná

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby města Nový Bor

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Naše sociální organizace je velice ochotná. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro tělesně postižené v Hořicích v Podkrkonoší

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jedličkův ústav

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Vyřizování různých žádostí díky našemu odbornému personálu. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. U naší organizace je ochota samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro mládež a dospělé muže Dřevohostice

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pečovatelská služba

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Brtníky

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahrada - Ústav sociální péče Kladno

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Náš denní stacionář se postará o vás i vaše blízké. Poskytujeme kvalitní sociální služby. Připravujeme programy charitativních akcí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Chlumín

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Máme připraven denní stacionář pro všechny potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku