Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav sociální péče Rudné u Nejdku

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Naše organizace funguje během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro dospělé Věž

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Dědina

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov na Jarošce

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov sociálních služeb Slatiňany

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. U naší organizace je ochota samozřejmostí. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Zaměřujeme se na provozování denního stacionáře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro tělesně postiž. mládež

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Vedeme denní stacionář. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby sociálních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský ústav sociálních služeb Chomutov - Ústavy sociální péče

Spolehněte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Buda, poskytovatel sociálních služeb

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Domino, poskytovatel sociálních služeb

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Višňové, Zámek 1

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku