Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav sociální péče pro mentálně postižené v Mariánské

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Křižanov

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Naše organizace poskytuje sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský výchovný ústav

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klíč - centrum sociálních služeb

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský Klíč Šumperk, o.p.s.

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Rádi vám nabídneme naše sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro osoby se zdravotním postižením Horní Bříza

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Naše organizace funguje během úředních hodin. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci - Ústavy sociální péče

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Nabízíme pečovatelskou službu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zvoneček Bylany

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče hlavního města Prahy Leontýn

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, ZŠ a školní jídelna Plzeň, Karlovarská

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Naše organizace funguje během úředních hodin. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku