Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace OS SKP

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace SOLITER,a.s.

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní správa sociálního zabezpečení

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Vyškov

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Litoměřice

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Semily

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Šumperk

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Vysvětlíme vám postup při vyřízení dávek státní sociální podpory. Využijte naši nabídku na pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. Nabízíme vám pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Spolehněte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Zabýváme se státní sociální podporou a možnostmi jejího využití. Pokud jste v hmotné nouzi, obraťte se na nás, poskytneme vám pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku