Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav sociální péče pro dospělé

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby, p.o. Kynšperk nad Ohří

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby Šebetov

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Plzeň - jih

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov se zvláštním režimem Krásná Lípa

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz KOVO

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov bez zámku

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz Justice

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský odborový svaz civilních zaměstnanců armády - ZO armádní sportovní centrum Dukla Praha 6

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz hasičů

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku