Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Zlínský kraj)

Sociální a pracovní organizace Zlínský kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace CRYSTALEX závod Karolinka

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Zorientujete se s námi v dávkách státní sociální podpory. V hmotné nouzi u nás vždy najdete pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov na Dubíčku, příspěvková organizace

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace Heliotherm s.r.o. Vsetínské sklárny

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Naše organizace funguje během úředních hodin. Zabýváme se státní sociální podporou a možnostmi jejího využití. Pomáháme v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hrádek, domov pro osoby se zdravotním postižením

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Naše sociální organizace je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Kroměříž

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Zabýváme se státní sociální podporou a možnostmi jejího využití. Naše organizace pomáhá lidem v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům sociálních služeb Návojná

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Uherské Hradiště

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku