Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Ústecký kraj)

Sociální a pracovní organizace Ústecký kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborový svaz státních orgánů a organizací

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS TOK Seba T závod 15 - konfekce

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Louny

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší organizace. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Vyřizování různých žádostí díky našemu odbornému personálu. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. Poradíme vám ohledně dávek státní sociální podpory. Využijte naši nabídku na pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Litvínov - Janov

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro osoby se zdravotním postižením

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. S námi nejste sami na vyřízení žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS Stavba ČR při Střední škole stavební Teplice, odloučené pracoviště Duchcov

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Nabízíme služby v rámci odborové organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Most

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Vyřizování různých žádostí díky našemu odbornému personálu. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Zorientujete se s námi v dávkách státní sociální podpory. Pomáháme všem v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku