Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Středočeský kraj)

Sociální a pracovní organizace Středočeský kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Základní organizace odborového svazu státních orgánů a organizací - Městský úřad Vlašim

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS zdravotnictví a sociální péče České republiky - Městská nemocnice Čáslav

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Beroun

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

S naší ochranou sociálních a pracovních práv budete jistě spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Vyznáme se v možnostech státní sociální podpory. Nabízíme vám pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše organizace poskytuje sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anima Čáslav, o.p.s.

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Neváhejte navštívit náš denní stacionář..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koniklec Suchomasty, poskytovatel sociálních služeb

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO NOS PPP Integrované školy technické

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Rakovník

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku