Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Středočeský kraj)

Sociální a pracovní organizace Středočeský kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Středisko komplexní sociální péče o.p.s.

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Náš denní stacionář vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Kovo Buzuluk Komárov-ubytovací činnost

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Mladá Boleslav

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Naše sociální organizace je velice ochotná. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Spočítáme vám výši dávek státní sociální podpory. Pomáháme všem v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Naše sociální organizace je velice ochotná. Vysvětlíme vám postup při vyřízení dávek státní sociální podpory. Jsme organizací, která poskytuje pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zvoneček Bylany

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče hlavního města Prahy Leontýn

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Laguna Psáry, poskytovatel sociálních služeb

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Naše sociální organizace je velice ochotná. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz KOVO ZO TPCA

V rámci naší organizace se dozvíte vše potřebné v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Příbram

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku