Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Plzeňský kraj)

Sociální a pracovní organizace Plzeňský kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborový svaz pracovníků zemdělství a výživy - Asociace svobodných odborů ČR, Územní organizace Nýřany-Pankrác

Spolehněte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Spočítáme vám výši dávek státní sociální podpory. Lidé v hmotné nouzi u nás najdou pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Tachov

V rámci naší organizace se dozvíte vše potřebné v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Jsme odborníky na sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz Kovo, Základní organizace Panasonik Plzeň

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Naše organizace funguje během úředních hodin. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Spočítáme vám výši dávek státní sociální podpory. Z hmotné nouze vám rádi pomůžeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro osoby se zdravotním postižením Milíře

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Rádi vám nabídneme naše sociální služby. Zajišťujeme služby pro mentálně postižené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Stavba - Doprava a mechanizace a.s. Plzeň

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Poradíme vám ohledně dávek státní sociální podpory. Specializujeme se na pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, dětský domov se školou, ZŠ, střední škola a školní jídelna, Hostouň

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz KOVO

Spolehněte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Naše organizace dbá na velkou ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku