Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Pardubický kraj)

Sociální a pracovní organizace Pardubický kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace ADFORS - LCP

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Spočítáme vám výši dávek státní sociální podpory. Jsme organizací, která poskytuje pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby města Pardubic

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Chrudim

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Naše organizace funguje během úředních hodin. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Zabýváme se státní sociální podporou a možnostmi jejího využití. V hmotné nouzi se obraťte na nás, poskytneme vám pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Linka sociální pomoci - pečovatelská služba

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Pardubice

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Zorientujete se s námi v dávkách státní sociální podpory. Lidé v hmotné nouzi u nás najdou pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Linka sociální pomoci

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Využijte naši pečovatelskou službu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Svitavy

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku