Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Pardubický kraj)

Sociální a pracovní organizace Pardubický kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborové sdružení železničářů ZO ČD Depo kolejových vozidel

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. Naše organizace funguje během úředních hodin. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Zabýváme se dávkami státní sociální podpory U nás najdete pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav a dětský domov se školou Králíky

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace odborového svazu Kovo Tesla Přelouč

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. V úředních hodinách nás můžete navštívit. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Spočítáme vám výši dávek státní sociální podpory. V hmotné nouzi se obraťte na nás, poskytneme vám pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pod hradem Žampach

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Zdravotní ústav se sídlem v Pardubicích

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Spočítáme vám výši dávek státní sociální podpory. Pokud jste v hmotné nouzi, obraťte se na nás, poskytneme vám pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov sociálních služeb Slatiňany

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. U naší organizace je ochota samozřejmostí. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Zaměřujeme se na provozování denního stacionáře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz zaměstnanců poštovních, telekomunikačních a novinových služeb

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. V úředních hodinách nás můžete navštívit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku