Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Olomoucký kraj)

Sociální a pracovní organizace Olomoucký kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO OS Unios Ekoltes a.s.

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Přerov

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Naše organizace funguje během úředních hodin. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Zorientujete se s námi v dávkách státní sociální podpory. Jsme organizací, která poskytuje pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro ženy Kokory

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace funguje během úředních hodin. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Kovo Pramet

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Přidejte se k naší odborové organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Olomouc

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. Specializujeme se na pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Rokytnice

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Naše sociální organizace je velice ochotná. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klíč - centrum sociálních služeb

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Naše sociální organizace je velice ochotná. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Šumperk

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku