Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Moravskoslezský kraj)

Sociální a pracovní organizace Moravskoslezský kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborový svaz státních orgánů a organizací

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nestátní denní zařízení DUHA, o.p.s.

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Naše organizace funguje během úředních hodin. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Poskytneme vám sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Nový Jičín

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Zabýváme se státní sociální podporou a možnostmi jejího využití. Z hmotné nouze vám rádi pomůžeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Poradíme vám ohledně dávek státní sociální podpory. V hmotné nouzi u nás vždy najdete pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naděje

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz KOVO

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO FOS PHGN - Obvodní báňský úřad

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Opava

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Poradíme vám ohledně dávek státní sociální podpory. Spolehněte se, že u nás najdete pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku