Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Moravskoslezský kraj)

Sociální a pracovní organizace Moravskoslezský kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO OS KOVO Střední odborná škola, SOU, OU a PrŠ

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace 100 Profesní a odborová unie zdravotnických pracovníků

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Naše sociální organizace je velice ochotná. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Spočítáme vám výši dávek státní sociální podpory. Využijte naši nabídku na pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. Spočítáme vám výši dávek státní sociální podpory. Naše organizace vám poskytne pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaný sociální ústav Komorní Lhotka čp. 210

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz zaměstnanců poštovních, telekomunikačních a novinových služeb

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Bruntál

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. Naše organizace funguje během úředních hodin. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. Pomáháme v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. Lidé v hmotné nouzi u nás najdou pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náš svět, péče o mentálně postižené

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše sociální organizace je velice ochotná. Vyzkoušejte naše sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku