Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Liberecký kraj)

Sociální a pracovní organizace Liberecký kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

DH Liberec, o.p.s.

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Poskytujeme služby pro mentálně postižené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace SEVEROSKLO, s.r.o.

S naší ochranou sociálních a pracovních práv budete jistě spokojeni. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Zabýváme se státní sociální podporou a možnostmi jejího využití. Využijte naši nabídku na pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denní a pobytové sociální služby

S naší ochranou sociálních a pracovních práv budete jistě spokojeni. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denní a pobytové sociální služby

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace Sklárny N+S Harrachov

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. Naše organizace pomáhá lidem v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby města Nový Bor

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Naše sociální organizace je velice ochotná. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz zaměstnanců sklářského,keramického,bižuterního průmyslu a porcelánu, ZO Skleněná bižuterie a.s. ALŠOVICE

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Vyřizování různých žádostí díky našemu odbornému personálu. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku