Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Královéhradecký kraj)

Sociální a pracovní organizace Královéhradecký kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborový svaz Unios

V rámci naší organizace se dozvíte vše potřebné v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní odborová organizace Foma Bohemia - Odborové svazy

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Naše organizace funguje během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Jičín

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách nás můžete navštívit. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Zabýváme se dávkami státní sociální podpory V hmotné nouzi se obraťte na nás, poskytneme vám pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské středisko sociálních služeb Oáza Nové Město nad Metují

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Využijte naší nabídky pečovatelské služby. Zaměřujeme se na provozování denního stacionáře. Využijte nabídky našich sociálních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborové sdružení železničářů ZO ČD - SDC Správa tratí a budov

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům odborových služeb - Odborové svazy

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Rychnov nad Kněžnou

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Spočítáme vám výši dávek státní sociální podpory. Specializujeme se na pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro mládež Čtyřlístek

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku