Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Jihomoravský kraj)

Sociální a pracovní organizace Jihomoravský kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sociální služby Vyškov

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Spolehněte se na náš denní stacionář..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace Sklářské stroje Znojmo s.r.o.

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Nabízíme poradenství v oblasti státní sociální podpory. Pokud jste v hmotné nouzi, obraťte se na nás, poskytneme vám pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. Poradíme vám ohledně dávek státní sociální podpory. Poskytujeme pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Paprsek

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. U naší organizace je ochota samozřejmostí. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Profesní odborová unie zdravotnických pracovníků Čech, Moravy a Slezska

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace SOU Havlíčkova Kyjov

V rámci naší organizace se dozvíte vše potřebné v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. Naše organizace vám poskytne pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Zorientujete se s námi v dávkách státní sociální podpory. Pomáháme v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biliculum

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Naše organizace funguje během úředních hodin. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Provozujeme denní stacionář. Zprostředkujeme pomoc mentálně postiženým..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku