Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Jihočeský kraj)

Sociální a pracovní organizace Jihočeský kraj

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městský ústav sociálních služeb Strakonice

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Tábor

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Nabízíme poradenství v oblasti státní sociální podpory. Pomáháme v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Zabýváme se dávkami státní sociální podpory Naše organizace vám poskytne pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky, o. s.

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Služby našeho denního stacionáře vám jsou k dispozici. V rámci naší organizace poskytujeme sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Ochotně pomůžeme přímo v našem denním stacionáři.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Jindřichův Hradec

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Naše organizace funguje během úředních hodin. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Spočítáme vám výši dávek státní sociální podpory. Využijte naši výraznou pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Nabízíme poradenství v oblasti státní sociální podpory. Pomáháme všem v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a ZŠ Homole

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku