Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Hlavní město Praha)

Sociální a pracovní organizace Hlavní město Praha

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: Praha

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Odborový svaz námořníků

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz státních orgánů a organizací, ZO - Nezávislá odborová organizace strážníků Městská policie hl. m. Prahy

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Naše organizace funguje během úředních hodin. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Federace vozmistrů

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace funguje během úředních hodin. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz pracovníků dřevozpracujích odvětví, lesního a vodního hospodářství v ČR

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz státních orgánů a organizací

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Vyzkoušejte být členem odborového svazu. Zabýváme se dávkami státní sociální podpory Specializujeme se na pomoc v hmotné nouzi. Využijte služby naší odborové organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský odborový svaz pracovníků školství

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. U naší organizace je ochota samozřejmostí. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Federace výkonných zaměstnanců České pošty

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Představujeme odborovou organizaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. Pokud jste v hmotné nouzi, obraťte se na nás, poskytneme vám pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sluneční domov - místní organizace SPMP, Praha 9

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Poskytujeme kvalitní sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče České republiky

V rámci naší organizace se dozvíte vše potřebné v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku