Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace (Hlavní město Praha)

Sociální a pracovní organizace Hlavní město Praha

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Sociální a pracovní organizace.

 

Sociální a pracovní organizace v okresech: Praha

Tipy: Úřady práce, Pečovatelská služba, Státní sociální podpora, Pomoc v hmotné nouzi, Sociální služba

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pražská správa sociálního zabezpečení

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský odborový svaz civilních zaměstnanců armády - ZO armádní sportovní centrum Dukla Praha 6

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz pracovníků vědy a výzkumu

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Naše organizace dbá na velkou ochotu. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz námořníků.

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborové sdružení základních organizací Dopravního podniku Autobusy

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Dopravní podnik Elektrické dráhy o. z.

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Spolehněte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. Využijte naši výraznou pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Vyznáme se v možnostech státní sociální podpory. V hmotné nouzi u nás vždy najdete pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz zaměstnanců letectví

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PSSZ - ÚP Praha 1

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace funguje během úředních hodin. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku